Pasaniku i Tiranës “hap thesin” për Soni Malajn, kjo është dhurata që i bëri

sonimalajTani duket se nuk ka ngelur më asgjë nga Mirko, babai i vajzës së saj, pasi Soni Malaj është shumë e lumtur në krahët e Klevit, të fejuarit të saj, lumturi kjo që nuk nguron ta tregojë kudo në çdo dalje të saj.

Së fundi Soni ka publikuar në adresën e saj në Instagram një dhuratë shumë të veçantë të bërë nga Klevi, një dhuratë që për Sonin është mjaft dhe nuk do të donte asgjë tjetër.

Tashmë në hapësirë ndodhet dhe një yll me emrin tim. Nuk mund të dëshiroja një dhuratë më të bukur #love #gift” – shkruan Soni në profilin e saj pas kësaj fotoje./joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...