Pasagjeri zhvishet lakuriq, avioni bën ulje të detyruar

pasagjeriiNjë avion i nisur nga Kankuni i Meksikës për në Frankfurt të Gjermanisë ka bërë ulje të detyruar pasi një burrë u zhvesh lakuriq. Britaniku i identifikuar si Oliver Gee, 34 vjec është zhveshur dhe ka bërë gjeste të turpshme gjatë fluturimit.

34-vjecari është nervozuar në momentin kur një prind i ka kërkuar të mos i afrohet shumë vajzës së tij.
“U ngrit në këmbë dhe u zhvesh, e pastaj simulonte akte seksuale.

Pasi bërtiti dhe tha se e pëlqen shumë drogën, iu afrua një burri dhe i tha se do ta vrasë”, ka thënë një dëshmitar.

Pas uljes së avionit 34-vjecari u arrestua nga policia, ndërsa rrezikon deri në 20 vite burg .

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nxënësit në gjimnazin e gjuhëve të huaja “Asim Vokshi” tentojnë të shkojnë në protestë, drejtoresha i mbyll në shkollë

Disa gjimnazist mëngjesin e sotëm kanë tentuar të bojkotojnë mësimin për të ...