“Partizani” publikon videon akuzë ndaj policisë: Ja si u dhunuan tifozët tanë

video-partizaniKlubi i Partianit ka publikuar nje video-akuze ndaj policise se shtetit ne lidhje me incidentet e ndodhura ne “Elbasan Arena”.
Ne faqen zyrtare jane publikuar pamje ne te pakten tri momente kur policia nderhyn pa shkak duke dhunuar tifozerine e Partizanit.
— NO COMMENT —
Tifozet e partizanit nuk kane tentuar te hyne ne fushe as per nje moment, nuk kane thyer asnje stol derisa jane sulmuar nga policia… ja ku i keni pamjet e qarta.

si pasoje e dhunes se ushtruar ne fundjave ne ndeshjen mes Partizanit dhe Skenderbeut mbeten te plagosur disa tifozë./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.