“Partizani” publikon videon akuzë ndaj policisë: Ja si u dhunuan tifozët tanë

video-partizaniKlubi i Partianit ka publikuar nje video-akuze ndaj policise se shtetit ne lidhje me incidentet e ndodhura ne “Elbasan Arena”.
Ne faqen zyrtare jane publikuar pamje ne te pakten tri momente kur policia nderhyn pa shkak duke dhunuar tifozerine e Partizanit.
— NO COMMENT —
Tifozet e partizanit nuk kane tentuar te hyne ne fushe as per nje moment, nuk kane thyer asnje stol derisa jane sulmuar nga policia… ja ku i keni pamjet e qarta.

si pasoje e dhunes se ushtruar ne fundjave ne ndeshjen mes Partizanit dhe Skenderbeut mbeten te plagosur disa tifozë./lajmifundit.al

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mourinho për Ranierin: Askush nuk mund ta fshijë historinë

Trajneri i Manchester Untiedit, Jose Mourinho ka disa fjalë të mëdha për Claudio ...