E rrallë! Njihuni me parkun me pamje erotike vetëm për të rriturit(Foto)

34
Kliko per me shume info

11Brazili është vendi prej nga vijnë disa nga futbollistët më të mirë në botë.
Është e vështirë të flitet për këtë vend, pa i menduar xhunglat e dendura, plazhet përrallore, tingujt ekzotik të sambës, lambadën dhe lëvizjet e mprehta të luftërave marciale, transmeton Telegrafi.
Me femrat ndër më të bukurat në botë, vendi më i madh i Amerikës së Jugut rrezaton sensualitet pa u munduar aspak. Derisa meshkujt i falënderojnë për bartjen e veshjeve të holla dhe të tejdukshme, ato e mallkojnë gjininë e kundërt, për standardet joreale të bukurisë.
Por, nëse mendoni se Brazili nuk ka më sensualitet për të dhënë, bëhet e ditur se në këtë vend do të hapet një park i madh me përmbajtje erotike, vetëm për të rritur.
Më 2018 në Peracicaba pritet të hapet ‘Eroticaland’, një hapësirë e me lojëra dhe dekorime që kanë temë seksuale. Mirëpo, ky vend që do të ndërtohet në ‘Noiva de Colina’, apo në shqip ‘nusja e kodrave’ nuk do të jetë i destinuar për orgji, festivale pornografike apo shëtitje nudiste.
Organizatorët nuk i kanë bërë të ditura detajet, por ky vend do të inkurajojë marrëdhëniet e mbrojtura seksuale dhe shëndetin në përgjithësi. /Telegrafi/

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here