Paris Hilton rikthehet fuqishëm, provokon keq nudo (Foto)

UntitledParis Hilton i kishte munguar skenës së provokimeve. Trashëgimtarja e hoteleve Hilton rikthehet me provokimet e saj të mëparshme, duke mos i rezistuar askush. Ajo ka postuar në Instagram një foto të disa viteve më parë, të publikuar në një numër të vjetër të ‘Rolling Stone’, ku shfaqet nudo, dhe e lidhur me mikrofon në dorë.
Fotoja në stilin skllave e 35 vjeçares ka bërë menjëherë për vete rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar komentet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...