Parashikimi i motit, reshje shiu dhe vranësira në gjithë vendin

motiiiGjate dites se premte, 4 nentor 2016, moti mbi vendin tone parashikohet te jete me vranesira mesatare dhe te dendura me reshje shiu, lokalisht shtrengata shiu ne pjesen qender-veriore.

Era do te jete me drejtim Juglindje-Jugperendim 2-18m/sek. Deti i forcës 5 lartësi vale 4.2 metër.

Kliko per me shume info

Temperaturat parashikohen të jenë:

Vendet malore 4/ 21°C

Vendet e ulta 6/23°C

Vendet bregdetare 9/22°C

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.