Parashikon 7 ndeshje të “Champions League”, i riu fiton mijëra Euro

skedina-championsNjë lojtar bastesh duket se është shumë me fat, pasi ka fituar jo pak, por plot 6 mijë e 69 euro. Duket se Champions League ka qenë fatsjellëse për të, pasi ai kishte vënë në skedina ndeshjet e 4-ta të grupeve të këtij kompeticioni.
Ai kishte vënë 7 ndeshje duke futur 250 euro, të cilat i ka parashikuar që të gjitha duke e bërë atë fitues të kësaj shume.

Gjithsesi, duhet thënë se raste të tilla janë të rralla.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Do të shtyp me makinë”, i riu kërcënon Encën, por përgjigja e saj e shokon

Enca njihet si një nga këngëtaret më të sulmuara dhe që rrallë ...