Paralajmëruesi shokon: Hillary Klinton do bëhet presidente, Trump do të vdesë

2
Kliko per me shume info

UntitledNjë amerikan i quajtur Pablo Reyes, ka bërë disa parashikime të pabesueshme në një postim të faqen e tij në “Facebook”.
Saktësisht më 27 dhjetor të vitit 2015, ai kishte parashikuar se në vitin 2016, bota do të çmendej për shkak të vrasjes së një gorile, dhe se këngëtari Prince, boksieri Muhammad Ali, dhe artisti marcial Kimbo Slice do të vdisnin.
Ai po ashtu kishte parashikuar se Amerika do të përballej me vrasjen me të madhe masive këtë vit.
Ka parashikuar edhe vdekjen e miliarderit Donald Trump
Ai ka parashikuar gjithashtu se pas tij Hillary Clinton do të bëhet presidentja e parë femër e ShBA-së. /gazetaekspres/

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here