Paralajmërimi/ “Bëni kujdes nga këta mashtrues që shkaktojnë aksidente në Tiranë”

Në një video të mbërritur në adresën e “Harta Dixhitale e Aksidenteve Rrugore” duket një motor që përplaset me një taksi tek 21 Dhjetori në Tiranë.
Pamjet janë publikuar nga kjo faqe, e cila pretendon se bëhet fjalë për një mashtrues që ka inskenuar këtë aksident për ti marrë dëmshpërblim taksistit shkruan LajmiFundit.al.

“Shikojeni mirë këtë aksidentin e ndodhur sot tek “21 Dhjetori”.

Kliko per me shume info

“Nga kjo kamera duket sikur personi me motor është futur vetë për t’u aksidentuar qëllimisht për të përfituar ndonjë lek sepse ka filluar të bëhet si modë ky gjest.

Miq ruhuni nga disa mashtrues që ju dalin përpara në rrugë në këmbë, me biçikleta ose me motorë dhe ju futen qëllimisht që më pas të përfitojnë ndonjë lek prej jush!!!!”, shkruan HDA.
/LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.