Harxhon 100 mijë paund për t’u dukur si Barbi, pamja e saj sot të lë pa fjalë

barbi-operacioneNjë grua ka shpenzuar 100 000 paund për t’u dukur si idhulli i saj Barbie. Kerry Miles ka deklaruar se nëse bashkëshorti i saj do t’i kërkojë që të mos bëjë më ndërhyrje kirurgjikale, ajo do të divorcohet me të.

33-vjeçarja nga Essex, e ka harxhuar këtë shumë në 6 vitet e fundit për trajtimin e saj dhe procedura si botoksi, mbushja e buzëve, zmadhimi i gjoksit shkruan Shekulli.

“Pavarësisht kësaj, mua nuk do të më ndalojë asgjë në synimin që kam, për t’u shndërruar në kukullën e fëmijëve”, ka deklaruar ajo.

Miles është nënë e një fëmije. 33-vjeçarja tregon se u frymëzua nga Barbi pasi kur u rrit ajo ndjehej në depresion rreth pamjes së saj të “mërzitshme”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Studimi tregon, kjo është ajo që gjykojnë njerëzit në takimin e parë

Një studim së fundmi ka hedhur poshtë atë që pamja e jashtme ...