Aktorja i “cmend” të gjithë në restorant, nxjerr gjoksin

pamela-andersonAktorja dhe modelja Pamela Anderson i ka “cmendur” të gjithë në një restorant të ri në Catch, LA të Hollivudit.

49-vjeçarja që kishte veshur një fustan me dekolte të hapur, i bëri të gjithë që të kthenin kokën teksa ajo po hynte në restorant.

Prag të 50-ave por gjoksi i saj vazhdon të mbetet bombastik, siç shihet edhe nga këto foto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here