Seanca në Kuvend, momenti kur Paloka godet ministrin Ilir Beqja

VIDEO – Seanca kuvendore e të enjtes është shoqëruar me mjaft debate, dhe për këtë drejtuesit të seancës iu desh të ndërpriste tre herë punimet.

Gjatë kohës që ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj do të merrte fjalën, deputetet e opozitës i janë drejtuar foltores, për të mos e lejuar.

Në një moment në pamje, duket se deputeti demokrat Edi Paloka ka goditur Beqajn, ndërsa seanca u ndërpre për 5 minuta.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Takimi me Lu e Vlahutin, Nishani: Folëm për shqetësimet e ministrit të LSI

Presidenca ka sqaruar takimin e sotem te kreut te shtetit Bujar Nishani ...