Seanca në Kuvend, momenti kur Paloka godet ministrin Ilir Beqja

VIDEO – Seanca kuvendore e të enjtes është shoqëruar me mjaft debate, dhe për këtë drejtuesit të seancës iu desh të ndërpriste tre herë punimet.

Gjatë kohës që ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj do të merrte fjalën, deputetet e opozitës i janë drejtuar foltores, për të mos e lejuar.

Në një moment në pamje, duket se deputeti demokrat Edi Paloka ka goditur Beqajn, ndërsa seanca u ndërpre për 5 minuta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.