“Paloka grusht ministrit Beqaj”, ja si e komenton Lulzim Basha

basha-pdKryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se opozita nuk po bllokon hapjen e negociatave. Basha duke folur në “Top Story”, shpjegoi se rezoluta e Parlamentit Evropian ka si objektiv të dëshmoje realitetin në Shqipëri.

“Pati një refuzim për të përfaqësuar tre çështje shumë të rëndësishme. Droga, kriminelët dhe zgjedhjet e lira”, tha Basha. “Për rekomandimin kemi qenë dhe jemi pro. Po të jetë në dorën time unë e firmos sot”.

Basha komentoi edhe incidentin mes kreut të Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka dhe ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Ai tha se kur liria nëpërkëmbet nuk ka rrugë tjetër, veçse të ngrihesh dhe të godasësh me grusht dhe çdo gjë tjetër.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

11 comments

  1. nese shqiperia deshiron kesi lider qe jep kesi lloj perceptimi mjer per ju mos paca pune me ju qe thirreni ne rebelizem vulgar dhe aspak njerzor,vuani sepse i zgjedhni dhe askush nuk do kete meshire per ju si ne kohen e enverit qe bota ju ka percmuar dhe perqeshur per zgjedhjet e juaja

  2. po ti o lulash je i hurit dhe i litarit, po koha jote ka ikur. Europa nuk te pranon qe te vjedhesh 300 milione Euro nga Rruga e Kombit, qe ti falesh detin Greqise si ta kishe cifligun e sat eme, qe te vrasesh 4 te pafajshem ne protesta paqesore…., dhe shume zullume dhe krime o kriminel. Je ti me saliun te paret, po reforma do behet dhe ju do jepni llogari.

  3. E KALUARA IKU….

  4. SA ME SHPEJT TE THITHIM AJRIN E PASTER…

  5. Njeri vandal,ti vrave njerez ne mes te bulevardit dhe ske turp qe flet per drejtesi Zhduku nga syte e njerezve se i vrave,i vodhe dhe nuk ke moral tu besh moral njerezve.Njeri i peshtire

  6. DASHURI DHE PAQE TE JETE MOTIVI NJERZOR

  7. PO FLAS VETEM PER NJERZIT QE ME KUPTOJNE……HISTORINE E SHQIPERISE UNE E DI…..FALEMINDERIT.UROJ QE SHQIPERIA E RE DHE E MADHE TE JETE NE PAQJE.

    • ti mire thua po ku dine keto politikanet ton se ceshte paqe keto dine vetem te grabisin prona te vjdhin cfar te munden por do vij nje dite qe kete qe po ibejn ketij populli do ti paguajn Shum shtrejnt se me keto qe po bejne vetem shqiptar keto nuk jan…….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Paralajmërimi/ “Nëse Rama anashkalon kërkesat e PD-së, situata do të…”

Deputeti i Partisë Demokratike Genc Ruli, gjatë një interviste në ABC News ...