Pakujdesia desh i mori jetën 5- vjeçarit, luante me motor në mes të rrugës (Video)

UntitledNjë ngjarje shokuese regjistrohet në Japoni. Duke paraqitur pamje tronditëse, shihet si një fëmi në rrugën plot me makina ecën me një motor të vogël.Në video shohim se si një minibus për pak e shtyp por e eviton. Ndërsa disa makina të tjera kur kalon vogëlushi ulin shpejtësinë dhe e lënë të kalojë. Fëmija, i cili nuk është më shumë së 5 vjeç shpëtohet dhe merret në krahë nga një polic rrugor që merrej me trafikun.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gjenden në det 27 trupa të pajetë të migrantëve

Trupat e pajetë të 27 migrantëve janë gjetur në Libi, ndërsa 13 ...