Foto e rrallë, ja si dukej milioneri shqiptar para 20 vitesh

pacolli-behgjetIsh presidenti i Kosovës dhe biznesmeni Behgjet Pacolli ka bërë publike një foto të shkrepur para 20 vitesh.

Në foto Pacolli shfaqet sëbashku me 4 persona të tjerë.

“Me vëllezërit e mi. Para 20 vite”- shkruan Pacolli në Instagram./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...