A ke bërë punë të jashtligjshme? Ja përgjigja befasuese e Behgjet Pacollit

behxhet-pacolli

Foto ilustruese

Ish-presidenti dhe biznesmeni kosovar, Behgjet Pacolli ka qenë i ftuar në puntatën e radhës në emisionin “Xing me Ermalin” të humoristit Ermal Mamaqi.

Ndonëse emisioni është regjistruar më parë, sot ka dalë në transmetim për herë të parë dhe Behgjet Pacolli ka rrëfyer disa të pathëna për veten e tij.

Ndërkohë ka spikatur përgjigja që Pacolli i ka dhënë një pyetjeje të Ermal Mamaqit raporton LajmiFundit.al.

A ke bërë ndonjëherë punë të jashtligjshme?

“Po, ishta tu hy ne politike, ishte krejt e jashtligjshme.”-u shpreh Pacolli.

Më tej ai shtoi “Njerez egoiste, qe mendojne vetem per veten i kam taku ne politike. Njerez qe sdine ca eshte nderi dhe s’mbajne fjalen”./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ka tërhequr sërish vëmendje gjatë performimit në një lokal nate ...