“Çmendet” vajza e Ornella Muti-t, poza topless në parukeri (FOTO)

vajza-ornela-mutitPoza të nxehta brenda parukerisë, Naike Rivelli, vajza e Ornella Muti-t ka provokuar në Instagram me publikimin e fotove ku parukieri e kap nga gjoksi, para pasqyrës.

Ajo gjithmonë shkruan atë që mendon, duke postuar foto të guximshme. Naike nuk njeh censurë, por mbi të gjitha e merr jetën me të lehtë.

Fotot e fundit janë realizuar në sallonin e bukurisë së mikut të saj Andrea.

Pa bluzë dhe recipeta, ajo luan me format e saj përpara pasqyrës, me gjoksin e mbuluar nga duart e parukierit të saj, duke ngacmuar sërish fansat e saj të shumtë. Reagimet pas fotove me siguri do të jenë të shumta.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja fotot intime të Sinan Hoxhës dhe Seldit (Foto +16)

Sinan Hoxha dhe Seldi para shumë vitesh ishin shumë të përfolur për ...