18.000 $ për t’u dukur si Kim Kardashian, por gjithcka shkon keq, vajza: E urrej veten!

kopje-kim-kardashianNjë 27-vjeçare ka shpenzuar plot 18 mijë dollarë për t’u dukur si Kim Kardashian, por tani që ia ka arritur qëllimit, ajo duket që është penduar shumë.

Ajo është Clarie Leeson dhe nuk është e lumtur me pamjen e saj. 27-vjeçarja është shprehur se është penduar dhe nuk është e lumtur me paraqitjen që ka.

LEXO EDHE:  Habit moderatorja shqiptare: Unë jam e bërë e gjitha, do më shihni
Kliko per me shume info

“Jam e lodhur nga fakti që njerëzit më krahasojnë me Kim Kardashian. Unë kam personalitetin tim”, ka shtuar ajo.

“Gjithmonë më ka pëlqyer Kim dhe mendova që ta kopjoj pamjen e saj, por tani e urrej që dukem kështu. Është duke më shkatërruar jetën. Njerëzit nuk më kuptojnë që nuk është kompliment që të më krahasojnë me Kim. Ndihem si idiote dhe jam penduar shumë që doja të dukesha si ajo”, ka thënë 27-vjeçarja.

LEXO EDHE:  Eshtë vetëm 23 vjeç, por do të adoptojë një fëmijë, habit moderatorja e Klan TV

Fillimisht ajo ndihej mirë kur i thoshin se i ngjante Kim Kardashian-it, por tashmë ajo e urren këtë gjë.

“E kam shikuar reality show-n e Kim Kardashian-it për disa sezone dhe më pëlqente si bënte grim dhe si vishej. Ajo është shumë e bukur dhe çdo kush po tentonte të dukej si ajo, por tani jam penduar”, ka thënë Leeson.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here