Tenton të bëhet si Kim Kardashian, por operacioni shkon keq dhe…!

operacioni-kimPërfundoi shumë keq, një vajzë që dëshironte të kishte të pasmet e Kim Kardashian.

Operacioni nuk i doli ashtu siç ajo e priste.

Vajza e re shpërndau disa fotografi tronditëse të këmbës së majtë dhe prapanicës tmerrësisht të zmadhuara.

Operacioni plastik për zmadhimin e pjesës së pasme të frymëzuar nga Kim Kardashian, i kishte shkuar gabimisht.

Ajo tha se u kishte thënë doktorëve se e donte një pjesë të të pasmeve si të Kim Kardashianit dhe doktorët i kishin premtuar se do t’ia mundësonin, por përfundimi nuk ishte ai që pritej.
kembaa

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...