Olta Gixhari pozon të pasmet, ja si punon ajo (Foto)

olta-gixhariOlta Gixhari diti të provokojë dhe ditën e sotme. Me format e saj mahnitëse, ajo di si ta marrë mendjen e publikut. Këtë herë Olta “shpërthen” gjatë mbledhjes për provat e veprës “Opera për tre grosh” të autorit Vaclav Havel.
Gjatë mbledhjes Olta ka marrë një pozicion mjaft provokues, ndërsa përballë saj janë regjisori i pjesës Met Xhelili dhe aktori Alferd Trebicka.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Cekja i Beratit përfundon në spital, e quan Ermal Mamaqin ‘l….qe’

Ermal Mamaqi ka shpërndarë një video të shkurtë në profilin e Instagramit ...