Pa të brendshme, Olta Gixhari guxon dhe në teatër(Foto)

olta-gixhari16Një ndër aktoret më seksi shqiptare, është cilësuar padyshim Olta Gixhari. Ajo gjithmonë provokon, kudo! Madje dhe në teatër. Të paktën kështu duket në postimin e fundit të saj.
Ajo ka publikuar një foto e veshur me një kanatiere saten pa të brendshme duke mos i lënë asgjë imagjinatës. “Duke u bere gati per shfaqje, edhe pak dite “Opera per 3 grosh”,-shkruan Gixhari krahas fotos së saj seksi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...