Pa të brendshme, Olta Gixhari guxon dhe në teatër(Foto)

3
Kliko per me shume info

olta-gixhari16Një ndër aktoret më seksi shqiptare, është cilësuar padyshim Olta Gixhari. Ajo gjithmonë provokon, kudo! Madje dhe në teatër. Të paktën kështu duket në postimin e fundit të saj.
Ajo ka publikuar një foto e veshur me një kanatiere saten pa të brendshme duke mos i lënë asgjë imagjinatës. “Duke u bere gati per shfaqje, edhe pak dite “Opera per 3 grosh”,-shkruan Gixhari krahas fotos së saj seksi.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here