Ofendon dhe godet rëndë studenten në restorant, arsyeja… shokuese! (Foto)

dhunohet-studentjaNjë ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Mabchester, Angli. Mësohet se një student e cila ishte nga Londra është goditur derisa ka rënë pa ndjenja në një restorant McDonalds. Mësohet se arsyeja ishte origjina saj. Vajza nga Londra është goditur keqazi nga burri që merrte porositë. Vajza rrëfen se teksa po prisja të jepja porosinë, ai më pyeti se nga isha. Pasi i thash që jam nga Londra, ai më ofendoi rëndë dhe më goditi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

6 ‘vrasësit’ e fshehur në etiketat e ushqimeve, ja si t’i lexoni mes rreshtave

Si të zgjidhni vezë organike, apo bukën që nuk është gatuar me ...