Nxjerr gjoksin në restorant, këngëtarja me famë botërore nuk njeh kufinj (Foto)

11Teksa ka shkuar në një darkë në një restorant të ri në Catch LA të Hollivudit, Pamela Anderson nuk mjafton em faktins e vetë prezenca e saj tërheq vëmëndje, por ka ekspozuar dhe gjoksin e saj bombastik. 49-vjeçarja tërhoqi vëmëndjen e të gjithëve me trupin e saj si një 20 vjecare dhe gjoksin e saj bombastik. Fustani i saj ngjyrë rozë, me prerje të thellë tek gjoksi, bëri që ajo të zbulonte gjoksin e saj shpërthyes.
Pamjen e saj prej bombe, Anderson e kishte kompletuar me taka të larta ngjyrë të zezë, dhe një çantë të vogël të po së njëjtës ngjyrë.

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here