Aktorja ushqehet me karbohidrate dhe… nxjerr gjoksin!(Foto)

UntitledEmily Ratajkowksi teksa pretendon se do tregojë për karbohidratet që po ha, pozon gjoksin e saj. Epo, pas asaj poze, askush nuk mendon për atë që ajo po ha, por për ato që ajo ka. 25-vjeçarja ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet duke ngrënë ushim plot karbohidrate, por askush se ka mendjen tek ushqimi. Aktorja e Gone Girl tregon asetet e saj në një dekolte super të hapur. “Shikoni trupin e saj. Asaj i pëlqjen karbohidratet dhe është e dobët”, shkruan një fans i saj.

E në fakt Emily ka folur shpesh për trupin e saj, dhe ka rrëfyer se adoleshente është ofenduar shumë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kallashi shokon të gjithë, vjen me një foto si asnjëherë më parë (Foto)

Valltarja e mirënjohur, Donjeta Kosumi ose Kallashi është gjithmonë në qendër të ...