Njihuni me ‘nusen’ e re serbe të djalit të Ardian Fullanit

erik-fullaniMë ka ardhur nusja nga SHBA-të.” Kështu ka shkruar Erik Fullani në përshkrimin e fotos, ku shihet krah për krah me modelen Jenna Janovich, duke i bërë të gjithë të mendojnë se bukuroshja është e dashura e tij e re.

Ende nuk dihet nëse djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, e ka thënë me humor një gjë të tillë, por modelja ka konfirmuar se njihet me Fullanin, duke komentuar me simbole shqiptare nën foton në fjalë.

Janovich, e lindur në Beograd, por e rritur në Teksas, është modele dhe një yll i vërtetë i Instagram-i, duke numëruar më shumë se 2.1 milionë ndjekës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nicki Minaj feston ditëlindjen në plazh

Kengetarja Nicki Minaj po feston ditëlindjen e 34-t. Këngëtarja e hitit “Anaconda” ...