Video/ Nusja shkon drejt altarit, reagimi i dhëndrit i habit të gjithë!

Të rrallë janë burrat që reagojnë kështu. Ndërkohë që  priste në altar shoqen e jetës së tij dhe sytë e të gjithë të pranishmëve ishin nga ajo, sapo nusja është shfaqur, dhëndri ka shpërthyer në lot. Ai u emocionua tej mase, kur pa gruan e tij të ardhshme të vinte drejt altarit, së bashku me babain e saj. Dhëndri është emocionuar aq shumë sa është ulur në tokë. Të gjithë të pranishmit nuk i mbajtën lotët në këtë moment emocionues. Më pas babai i nuses shkoi ta ngrinte dhëndrin e tij, për të bërë të mundur fillimin e ceremonisë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Përpiqet të mbrojë vajzën, gruaja qëllohet me thikë (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë, ku një grua është ...