Jo të gjitha nuset janë të bukura dhe të rregullta ditën e dasmës… njihuni me nuset e çuditshme (Foto)

111Duket se ideja që në ditën e dasmës duhet të jemi në qendër të vëmëndjess për të mirë, të dukemi bukur, pastër, të rregullta… nuk është për të gjithë. Mesa duket paska dhe nga ato nuset që janë të pakujdesshme edhe në ditën e dasmës.
Shikoni fotot…

 

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E pabesueshme/ Gruaja kryen lindjen e saj për 3 minuta dhe pa asnjë dhimbje(Foto)

Një grua nga Anglia ka përjetuar një situatë shumë të pabesueshme. Bëhet ...