Nuk i shkurtoi mustaqet për 46 vjet, shikoni pamjen që ka marrë turku(Foto)

14996290_331789360513700_342113776_nNjë lajm tejet interest vjen nga Truqia. Bëhet fjalë pr një burrë i cili që prej vitit 1970 kishte filluar të rriste mustaqet. Sot, pas 46 vitesh ato knë arritur gjatësinë prej 2 metra e 45 centimetër. Necati Celik, turkun që jeton në Gjermani mendohet të jetë i vetmi person me këtë pamje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E pabesueshme/ Gruaja kryen lindjen e saj për 3 minuta dhe pa asnjë dhimbje(Foto)

Një grua nga Anglia ka përjetuar një situatë shumë të pabesueshme. Bëhet ...