Nudo pranë dritares, ja kush e detyroi modelen për këtë paraqitje (Video)

modelja-nudoTrendi i sfidës së manekinit po bën bujë. Videot e shprëndara online tregojnë një shumëllojshmëri versione, por më i pëlqyer është ai i modeles 37-vjeçare, Jonna Krupa. Duket se modelja i pëlqen të rri lakuriq nëpër shtëpi. Modelja u filmua mbrëmjen e kaluar komplet nudo pranë një dritareje ku lexonte një revistë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kylie Jenner gjithmonë provokon, tregon sërish pasmet dhe gjoksin (Foto)

Kylie Jenner dallon nga të gjithë për format seksi që ka. Ajo ...