Nudo, poza provokuese, ‘’çmendet’’ Shqipe Dreshaj(Foto +18)

UntitledE zhveshur nga komplekset dhe paragjykimet, modelja shqiptare nuk ka ngurruar që të vijë nudo në një set të ri fotografik. Është vetëm 20 vjeç, por mjaft ambicioze dhe e guximshme. Bëhet fjalë për Shqipe Dreshaj e cila po ‘’lufton’’ shumë për ëndrrat e saj. Ajo së fundmi vjen me disa poza nudo.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

klea-huta

Klea Huta pjesë e serialit turk: Takimi im me Ertugrulin, ja çfarë më tha

Klea Huta është gati për të prekur skenat ndërkombëtare. Bukuroshja e ekraneve ...