Nudo, poza provokuese, ‘’çmendet’’ Shqipe Dreshaj(Foto +18)

Kliko per me shume info

UntitledE zhveshur nga komplekset dhe paragjykimet, modelja shqiptare nuk ka ngurruar që të vijë nudo në një set të ri fotografik. Është vetëm 20 vjeç, por mjaft ambicioze dhe e guximshme. Bëhet fjalë për Shqipe Dreshaj e cila po ‘’lufton’’ shumë për ëndrrat e saj. Ajo së fundmi vjen me disa poza nudo.

Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here