Nudo nga shtrati, Kallashi lë pa ‘’frymë’’ fansat (Foto+16)

KALLASHIIIIGjithmonë provokuese dhe në qendër të vëmëndjes. Bëhet fjalë për Kallashin. Së fundmi valltarja kosovare vjen me një foto ‘’bombë’’. Ajo së fundi ka postuar disa fotografi në snapchat ku shfaqet ashtu siç e ka lindur nëna.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.