Nudo në plazh, skena intime me bashkëshortin e saj, modelja kalon kufinjtë(Foto +16)

UntitledBëhet fjalë për John Legend dhe gruan e tij. Si fillim Chrissy Teigen e fotografuar në plazh nudo, e më pas të bashkuar duke kaluar skena të nxehta.. Por  kjo nuk ishte tekë e ciftit në fakt, mësohet se të dy ata po realizonin një set të ri fotografik në plazh.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...