Nudo në plazh, skena intime me bashkëshortin e saj, modelja kalon kufinjtë(Foto +16)

4
Kliko per me shume info

UntitledBëhet fjalë për John Legend dhe gruan e tij. Si fillim Chrissy Teigen e fotografuar në plazh nudo, e më pas të bashkuar duke kaluar skena të nxehta.. Por  kjo nuk ishte tekë e ciftit në fakt, mësohet se të dy ata po realizonin një set të ri fotografik në plazh.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here