Nudo dhe hipur në kalë, modelja provokon keq fansat(Foto)

1471673696gigiE dashura e ish- Yllit të One Direction, Gigi Hadid pozon nudo. E mirënjohur në fushën e saj, për klasin, finesën dhe format mahnitëse, Gigi provon dhe këtë formë tëpozuari. Nudo në një kalë, 21- vjecarja duket mahnitëse.

 

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

kendall-jenner

Kendall Jenner e ‘’pa mëshirshme’’, një klip provokues për LOVE(Video)

Revista LOVE po flitet shumë së fundmi. Videot e kësaj reviste sa ...