Nudo dhe hipur në kalë, modelja provokon keq fansat(Foto)

1471673696gigiE dashura e ish- Yllit të One Direction, Gigi Hadid pozon nudo. E mirënjohur në fushën e saj, për klasin, finesën dhe format mahnitëse, Gigi provon dhe këtë formë tëpozuari. Nudo në një kalë, 21- vjecarja duket mahnitëse.

 

Kliko per me shume info

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here