Nudo dhe në formë, nusja e Kardashianëve e mbajti fjalën (Foto)

blac-chynaPas shtatëzanisë, Blac Chyna u betua se format e saj ro riktheheshin në realitet. Ajo solli në jetë vogëlushen Dream më 10 nëntor, dhe ka dokumentuar rënien në peshë për dy javë, për fansat e saj në rrjetin social. Foto nudo në rrjetet sociale, ajo provokoi të gjithë.

“17 kg është shumë larg. 10 kg të humbura deri tani. Objektivi të bëhem 58 kg”, shkruan e fejuara e Rob Kardashian në postimin në Snapchat.

Blac, emri i së cilës është Angela Renee White, mori plot 27 kg gjatë shtatzënisë dhe në foto duket fiziku i saj që është dobësuar.

Dhjetë ditë pas lindjes së Dream, Chyna tha se kishte shkuar nga 87 kilogram në 77. Megjithatë gjatë shtatzënisë ajo është shprehur se nuk e ka fare problem që ka marrë kaq shumë peshë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...