Nora xheloze për Erën? Ja deklarata saj

nora-1_1471771032-6862302E ftuar në në “Thumb”, në Top Channel, Nora Istrefi foli gjatë për jetën e saj. Ndër tyre, ishte dhe marrëdhënia që ka me Erën, Robertin dhe Rene-në.
Një nga të ftuarat e kësaj puntate, ishte edhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, e cila foli për marrëdhënien e saj me Erën, Fillimisht, Nora është pyetur nga Aulona dhe Fatma se si do ta vlerësonte veten sa i përket të qenit nënë.
“Një nënë shembullore”, – është përgjigjur me humor këngëtarja kosovare.
Më pas ajo është pyetur lidhur me marrëdhënien e vajzës së vogël me tezen e saj, Erën.
“Rene Erën e ka idol [idhull]”, – është përgjigjur Nora. “Prej të gjitha këngëve që i kam vënë, të Robertit, të miat, të kolegëve, e di që nuk do ta besoni por këngët e Erës i pëlqejnë më shumë. Aq shumë i pëlqen kënga [BonBon] saqë ka kohë që e dëgjon dhe nuk i është mërzitur. Sa ta luaj këngën, ajo është: “Aaaaa…”. Lumturohet shumë dhe kënaqet”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here