Nora i nxjerr sheshit…

nora-1_1471771032-6862302Operacionet plastike një problem për vipet tona. Ndonëse ata kanë ndryshuar shumë që nga nisja e karrierës, ata e kanë shuë të vështirë të pranojnë ndërhyrjet që kanë bërë. Ndër tyre është Nora Istrefi. Këngëtarja prej kohësh ka mohuar të ketë ndonjë ndërhyrje, por së fundmi e ka pranuar. Ajo ka qenë pjesë e intervistës më të shkurtër në emisionin Prive, ku ndër të tjera ka zbuluar se dëshiron një motër për vajzën dhe se në muzikë do e shijojmë sërish me projekt të ri në muajin janar.

Intervista e plotë:

Kliko per me shume info

-Zbulo një sekret? – I kam bërë buzët, por pak, shumë pak

-Sa lek ke në llogari? – Mjaftueshëm për të jetuar mirë, ashtu siç dua

-A të pëlqen fundi i tatuazhit Nora në dorën e Robertit? – Më pëlqen tatuazhi me emrin tim në dorën e Robertit, por jo fundi

-Dëshiron vëlla apo motër për Rene? – Kam qef një motër

Cila këngë e jotja i përshtatet realitetit tonë? – 2 shokë

-Me sa harxhime po e mbyll këtë vit? – Me shumë harxhime sepse kemi blerë një shtëpi dhe shpenzimet kanë qenë shumë të mëdha

-Janari për ty paraqet? – Një boom

-Moda për ty është? – Lifestyle

-Cili është reagimi i parë pas marrëdhënies seksuale? – Shikoj tek dhoma e vajzës nëse është mirë, nëse po qan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here