Noka i heq mikrofonin Ramës: Harroje! Këtu flet vetëm Sali Berisha

rama_kuvend14Deputeti i PD-së, Flamur Noka ka bllokuar foltoren e Kuvendit duke mos lejuar kryeministrin Rama të flasë.

Ai i ka hequr mikrofonin Ramës duke i thënë: Harroje! Këtu flet vetëm Sali Berisha. Pas incidentit, Noka u përjashtua nga Parlamenti.

DEBATI:

Leskaj: Ulu në vend se nuk e merr dot me dhunë fjalën

Noka: Harroje se flet kush këtu përvec Sali Berishës se ia ke përmend emrin

Noka-Ramës: Shko ulu. I ka thirrur emrin, harroje, mos t’ja thirrte emrin zonja. Paloka tha pastaj Berisha, mbaroi Paloka, flet Berisha pastaj ti.

Leskaj: Ulu në vend mos thyej rregulloren. Ndërpresim seancën dhe ndërkohë zoti Noka ju tërheq vërejtjen./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. muli ben per kryepolic nderkombetar, hahahahaha, po ta shikojne se sa “i forte” eshte rrezik se e merr si bodyguard kryeministri i Korese se Veriut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Thirrjet e Bashës për thyerje xhamash e shpim gomash, vjen përgjigjja e parë nga PS: Mos o trim

Kryetari i Partisë Demokratike bëri thirrje për një reagim më të ashpër ...