Rama: Je nivel i ulët, deputeti i PD-së: E nise si anarshist, përfundove kanabist!

noka16Në kulmin e replikave mes kryeministrit Edi Rama dhe deputetit të PBDNJ-së, Vangjel Dule, pjese e debatit është bërë edhe demokrati Flamur Noka.
“Ti çfarë problemi ke? Ti ku hyn këtu, problemi jot është që ti je i paaftë të ndërhysh në këtë lloj komunikimi, ti je low level, e ke nivelin shumë poshtë, ti e ke nivelin vetëm kur ka kanabis, po s’pati kanabis në bisedë ti nuk kupton. Ti je nën efektin e drogës natyralisht, asaj lloj droge që s’ka shërim, ti je rrafsh e kupton”, i tha Rama Nokës.

Ndërkohë ky i fundit iu kthye me fjalët: “Ky gjithollogu që profesionin e parë e shkarravinist, ky që vjen këtu dhe na hiqet si nacionalist e nisi në ’90 si anarshist, erdhi me idenë se do bëhej etatist dhe sot u katandis kanabist”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

3 comments

  1. Me koqe gomari se ti dhe disa te tjere ne PD nuk ka pare ndonjeher Shqiperia.

    • hahahahaha, koment me fantastik nuk kam lexuar ndonjehere, rrofsh se me kenaqe. Nuk e di nese e pe z. Mustafa Nano kur diskutoi diku ne nje emision televiziv,,,,” e po per flamur noken nuk votoj kurre o burre…”Nuk je ti i vetmi qe e vlereson ashtu si eshte ky dreq robi, ky eshte me tipiku i gomereve. Ku e gjeti saliu kete tip xhanem?

  2. alituci@hotmai.co.uk

    socialisti je me artisti por ato qe duan te te ulin jane rrocka e gomarit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Përfaqësuesi i CDU në çadrën e PD: Zgjedhjet me rëndësi për Shqipërinë

Protestën e opozitës në Tiranë, e ka mbështetur edhe përfaqësuesi i CDU-së, ...