Noizy poston foto me një serbe super-seksi, por komenti i Erik Fullanit i “ngatërron” punët

Kliko per me shume info

noizy-modeleReperi Noizy ka bërë publike një foto me një modele super-seksi nga Serbia.
Modelja është Jenna Jenovich dhe ka ardhur në Shqipëri për të bërë një bashkëpunim me reperin, pra nuk janë në një lidhje dashurie.
Se për cfarë porojekti bëhet fjalë, nuk dihet akoma.
Ndërkohë një ditë më parë Erik Fullani që njohet si shoku i ngushtë i reperit ka postuar një foto me këtë modele duke e quajtur “nuse”.
“Mka ardh nusja nga USA”- shkruante në një koment Eriku.

erik-fullani

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here