Noizy i lidhur me modelen serbe? Ja e vërteta

noizy-modeleKa mjaftuar vetem një foto e publikuar në internet që mediat rozë të shpërthejnë me tituj bombastik për reperin Noizy.

Reperi Noizy ka publikuar sot një foto me një modele serbe dhe mediat rozë pretendojnë për një lidhje mes tyre shkruan LajmiFundit.al.

Por, e vërteta është krejt ndryshe. Edhe vetë reperi e ka sqaruar, por ky detaj sic duket nuk është vënë re.

“Coming soon”- shkruan Noizy, duhe bërë të qartë se bëhet fjalë për një bashkëpunim dhe asgjë më tepër./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Publikohen pamjet e frikshme të grabitjes së Kim Kardashian

Disa pamje të frikshme që tregojnë skenën e dhomës së hotelit ku ...