Noizy heroi, ja vepra humane e radhës (Foto)

noizyyyuVeprat humand të reperit më të preferuar në Shqipëri nuk kanë fund. Noizy, pas veprës humane ditë më parë ndaj familjes së pediatres, këtë herë bën dicka tjetër. Në një foto të hedhur në rrjetet sociale shihet se reperi ka vizituar një familje të cilës edhe i ka ndihmuar.
Gjithashtu, Noizy përmes një postimi të bërë në Instagram ka thënë se do i ndihmojë dikujt nëse ka probleme me stomak dhe i duhet të operohet, pasi operacion do e ketë falas.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shqiptarja në krah të aktores Jessica Alba në “Oscar 2017”

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk mungoi edhe këtë vit evenimentit më të ...