S’do ta njihni! Ja si dukej Noizy para 10 vitesh…

untitledNjë nga reperët më të përfolur në Shqipëri, Noizy, në fillimet e tij ishte shumë ndryshe. Një djalë plot qëllime që kërkonte të vinte këtu ku është sot. Noizy që në daljet e para ka patur shumë sukses, edhe pse ishte shumë më ndryshe nga ç’është sot, si në të kënduar, ashtu edhe në pamje.
Nëse kthehemi në retrospektivë dhe shikojmë me vemendje këngët e tij të para të prezantuara në festivalin “Top Fest”, dallojnë shumë me prezantimet e tij në ditët e sotme.
Kjo foto e dëshmon më së miri ndryshimin e Noizyt tani, dhe 10 vjet më parë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Publikohen pamjet e frikshme të grabitjes së Kim Kardashian

Disa pamje të frikshme që tregojnë skenën e dhomës së hotelit ku ...