Noizy dhe Linda Morina, përshëndetje reperash në Gjermani (Foto)

UntitledPas lajmit të koncertit të Linda Morinës në Gjermani, del lajmi se kosovarja është takuar me Noizyn, reperin më të njohur në Shqipëri. Pas disit që ajo i ka bërë, apo dhe disa ofendimeve, Noizy e merr me humor këtë situatë, duke u fotografuar në një pozë disi humoristike.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

ermali-mamaqi

Rrëfimi i Ermal Mamaqit: Shisja paketa cigaresh në rrugë kur isha 12 – vjeç

Artisti dhe drejtuesi i emisionit “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi ka qenë ...