Noizy dhe Linda Morina, përshëndetje reperash në Gjermani (Foto)

UntitledPas lajmit të koncertit të Linda Morinës në Gjermani, del lajmi se kosovarja është takuar me Noizyn, reperin më të njohur në Shqipëri. Pas disit që ajo i ka bërë, apo dhe disa ofendimeve, Noizy e merr me humor këtë situatë, duke u fotografuar në një pozë disi humoristike.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Një tjetër anëtar i grupit të Noizyt sulmon Enca Haxhinë: “Ti nuk je OTR!”

Kënga më e re e Varrosit, pjesë e grupit OTR, duket në ...