Shkëmbejnë unazat njerëzit më të shkurtër në botë

cifti-unazaPaulo Gabriel da Silva Barros dhe Katyucia Lie Hoshino janë shndërruar në çiftin e martuar më të shkurtër në botë.

Të dy së bashku janë 181,41 cm në total. Çifti u martua në Londër, 8 vjet pasi u njoh në një rrjet social.

“Shpresojmë që rekordi ynë të frymëzojë botën që të shohë përtej dallimeve fizike dhe të kuptojë që të gjithë njerëzit duhet të trajtohen njësoj”, thanë Paulo dhe Katyucia.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Metodat ekstreme, si stërvitet policia më e fortë në botë…+18

Në këtë video duket disa nga policët më të fortë në botë ...