Një dashuri perfekte si e Shakirës dhe Piques(Foto)

shakira-piqueCifti i mirënjohur, Shakira dhe bashkëshorti i saj Gerald Pique cdo ditë e më shumë tregojnë një shembull perfekt për dashurinë e tyre. Së fundmi, ata bashkë me dy djemtë Sasha dhe Milano, kanë marre pjesë në Estrella Katalonje Sporte Aëards në Barcelonë, Spanjë, të hënën.

Çifti shkëlqente panë njëri tjetrit, teksa ecnin të dy për dore.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...