Një dashuri perfekte si e Shakirës dhe Piques(Foto)

4
Kliko per me shume info

shakira-piqueCifti i mirënjohur, Shakira dhe bashkëshorti i saj Gerald Pique cdo ditë e më shumë tregojnë një shembull perfekt për dashurinë e tyre. Së fundmi, ata bashkë me dy djemtë Sasha dhe Milano, kanë marre pjesë në Estrella Katalonje Sporte Aëards në Barcelonë, Spanjë, të hënën.

Çifti shkëlqente panë njëri tjetrit, teksa ecnin të dy për dore.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here