Sulmi me salcë ndaj Lindita Nikollës, reagon ministri Manjani

manjaniiMinistri i drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar sot pas sulmit me salcë që një aktiviste e Lëvizjes për Universitetin i bëri dje ministres së Arsimit, Lindita Nikolla.
Manjani shprehet se nëse s’je dakord për reformat protesto, mos dhuno.

“Dakortësia ose jo për reformat nuk mund të justifikojë asnjë lloj dhune ndaj perfaqësuesit publik! Nëse s’je dakort Protesto, mos Dhuno!”- shkruan Manjani.

4 COMMENTS

  1. JAM DAKORT ME TY Z. MINISTER, POR KUR NJE E RE SHEH NJE DEPUTET QE GODET ME GRUSHT MINISTRIN DHE ENDE NUK ESHTE THERITUR NE POLICI , DUHET GJETUR FAJTORI TE JU SI QEVERI QE ANASHKALONI KRIMIN.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here