Sulmi me salcë ndaj Lindita Nikollës, reagon ministri Manjani

manjaniiMinistri i drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar sot pas sulmit me salcë që një aktiviste e Lëvizjes për Universitetin i bëri dje ministres së Arsimit, Lindita Nikolla.
Manjani shprehet se nëse s’je dakord për reformat protesto, mos dhuno.

“Dakortësia ose jo për reformat nuk mund të justifikojë asnjë lloj dhune ndaj perfaqësuesit publik! Nëse s’je dakort Protesto, mos Dhuno!”- shkruan Manjani.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

4 comments

  1. ZOTI MANJANI URIME PER PUNET TUAJ FISNIKE JU UROJ JETE TE GJATE.

  2. JAM DAKORT ME TY Z. MINISTER, POR KUR NJE E RE SHEH NJE DEPUTET QE GODET ME GRUSHT MINISTRIN DHE ENDE NUK ESHTE THERITUR NE POLICI , DUHET GJETUR FAJTORI TE JU SI QEVERI QE ANASHKALONI KRIMIN.

  3. Hedhja e salces eshte proteste apo dhune o shoku minister?!!!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Thirrjet e Bashës për thyerje xhamash e shpim gomash, vjen përgjigjja e parë nga PS: Mos o trim

Kryetari i Partisë Demokratike bëri thirrje për një reagim më të ashpër ...