Ky është shqiptari që po merr famë në Gjermani

nik-xhelilajArtisti shqiptar Nik Xhelilaj po konfirmohet gjithnjë e më shumë si aktor në tregun ndërkombëtar të kinematografisë.

Pas sukseseve të njëpasnjëshme në Turqi, me pjesëmarrjen e tij në serialet televizive, bukuroshi shqiptar po korr tani suksese dhe në Gjermani.

Kliko per me shume info

Një javë më parë, aktori është fotografuar në tapetin e kuq të eventit të organizuar nga revista prestigjioze GQ në Berlin, ndërsa tani, ka realizuar një intervistë ekskluzive për revistën gjermane “IN Magazine”.

“Nik Xhelilaj, shumë seksi,” është titulluar intervista, duke iu referuar personazhit që interpreton aktori në filmin gjerman: “Winnetou”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here