E ”nxehtë” dhe provokuese, Vildanja pozon me bikini në nëntor(Foto)

UntitledNjë femër tejet bombastike dhe pa komplekse, Vildanja shokon dhe provokon fansat. Duke postuar foto me bikini në këtë muaj të ftohtë, ajo tërheq shumë vëmëndje. E nxehtë, bombastike dhe provokuese, Vildane Zeneli ia arrin qëllimit.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ka të dashur një pasanik, ja si i konsideron Armina lekët e djalit të ish-kryeministrit Berisha

Armina Mevlani, partnerja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha i ka marrë ...