Ngjarje e tmerrshme! I injektojnë fëmijët që t’i zë gjumi(Foto)

1Një nënë 24-vjeçare është akuzuar për keqtrajtim kriminal dhe sulm të fëmijëve, pasi gjykata kishte dëgjuar se ajo u ka injektuar heroinë tre fëmijëve të saj.

Këtë gjë, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, Ashlee Hutt, e kishte bërë tek djali i saj gjashtë-vjeçar, një vajzë katër vjeçare dhe një dyvjeçare – duke e quajtur atë si një “lëng për gjumë” apo një “ilaç për tu ndjerë mirë”.
Shërbimet e mbrojtjes së fëmijëve në shtetin e Uashingtonit kanë thënë se kishin parë shenjat e injeksionit të heroinës në trupin e vajzës më të vogël.
Një muaj më vonë, i biri u intervistua ka përshkruar se si ishte injektuar “me një përzierje të pluhurit të bardhë dhe ujë – injektim i bërë me një gjilpërë”.
Po siç shkruajnë mediat e huaja, substanca është përdorur edhe për motrat e tij dhe fëmijët zakonisht kishin rënë në gjumë pas injektimit.
Edhe i dashuri i saj, Mac McIver, tanimë i arrestuar përballët me të njëjtat akuza. /Telegrafi/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Studimi tregon, kjo është ajo që gjykojnë njerëzit në takimin e parë

Një studim së fundmi ka hedhur poshtë atë që pamja e jashtme ...