I cau gomat e makinës pasi e ngacmoi për prej muajsh vajzën, në kërkim i riu

policia-rinasNjë shtetas 22-vjeçar nga Tirana është shpallur në kërkim pasi në mënyrë sistematike ka përndjekur një vajzë 24-vjecare.

Shtetasi i dyshuar E.A prej kohësh e ndiqte nga pas 24-vjeçaren duke e shqetësuar vazhdimisht nëpërmjet fjalëve në rrugë.

Sipas komisariatit nr.4, 22 vjeçari sa herë që e shikonte vajzën i shkonte nga pas dhe i kërkonte të dilte me të.

Vajza ka thene se ai i hidhte fjalë të rënda, por 24-vjecarja nuk reagonte. 22-vjeçari E.A nuk është mjaftuar me kaq pasi pak ditë më parë i ka çarë gomat e makinës 24-vjeçares, çka e ka detyruar atë të bëjë kallëzim penal ne polici.

Policia thotë se e ka shpallur në kërkim E.A dhe po punon për arrestimin e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Italiani e pushon nga puna, shqiptari i bën gjëmën, ja si hakmerret

Një shqiptar 34-vjeçar me iniciale A.N, ka marrë hak ndaj pronarit italian, ...